У середу, 30 серпня, Кабмін змінив порядок нарахування грошового забезпечення військовослужбовцям. Про це повідомляє Міноборони, цитуючи міністра Степана Полторака.

Кабмин,  грошового забезпечення, військовослужбовці, ЗСУ, Україна, новини, Begemot, begemot.media, Begemotmedia

За його словами, «проект Постанови, який є абсолютно новий по філософії та структурі нарахування грошового забезпечення військовослужбовцям».

Полторак нагадав, що порядок нарахування грошового забезпечення військовослужбовців не змінювався десятки років, а оклад за військовим званням, залишився у спадок ще з часів Радянського Союзу.

«Існуючі підходи до нарахування грошового забезпечення, а у майбутньому і пенсій військовослужбовцям — є просто неприпустимими. Це революційне рішення підвищить і соціальний захист військовослужбовців, і соціальну справедливість, водночас дозволить нам відійти від численної кількості надбавок, з яких сьогодні складається грошове забезпечення військовослужбовців», — наголосив Полторак.

Документ набуде чинності з 1 січня 2018 року.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що щомісячний оклад військовослужбовцям, які проходять службу в зоні проведення АТО на Донбасі, буде збільшений у вересні.

ИСТОЧНИК Тиждень

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube