Губернатор Кемеровської область Аман Тулєєв подав у відставку після пожежі в торговельному центрі «Зимова вишня», у якій загинули десятки людей.

Його відеозвернення оприлюднене на сайті Адміністрації Кемеровської області.

новости, новини, Україна, Украина,Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, begemot media, Аман Тулєєв, відставка, Кемерово

Аман Тулєєв очолює Кемеровську область із 1997 року

«Я подав президенту Росії прохання про відставку. Вважаю для себе правильним, обдуманим, єдиним вірним рішенням. Тому що з таким важким вантажем працювати на посаді губернатора не можна, морально не можна», – сказав Тулєєв.

Він заявив, що кожен пропустив трагедію «через своє серце».

«Я зробив усе, що міг: зустрівся із сім’ями загиблих та спробував вирішити питання щодо допомоги», – зазначив посадовець.

Президент Росії Володимир Путін задовольнив прохання Амана Тулєєва про відставку з посади губернатора Кемеровської області, йдеться в повідомленні на сайті Кремля.

В указі Путін зазначає, що тимчасовим виконувачем обов’язків голови області призначений Сергій Цивільов.

1 квітня з’явилося звернення Тулєєва, у якому він просить Путіна відправити його у відставку після пожежі в кемеровському торговельному центрі «Зимова вишня», що сталася 25 березня.

За офіційними даними, загинули щонайменше 64 людини, серед них багато дітей. Ще 76 людей були травмовані. Повідомлялося, що через дії охорони і неспрацювання пожежної сигналізації люди опинилися заблокованими в кінозалах і інших приміщеннях. Очевидці стверджують, що жертв набагато більше.

Через пожежу лунали заклики до відставки Тулєєва.

ИСТОЧНИК РАДІО СВОБОДА

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube