«Мене вразили українські офіцери й солдати», — євродепутат Хармс побувала на передових позиціях українських військ під Авдіївкою.

Ребекку Хармс супроводжувала уповноважена Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях, перший заступник голови Верховної Ради України народний депутат України Ірина Геращенко, народний депутат Марія Іонова і голова Авдіївської військово-цивільної адміністрації Павло Малихін.

Гармс, Авдеевка, ВСУ, Євродепутат, Авдіївка, Хармс

Ребекка Харм

Євродепутат Ребекка Гармс: “Україна не залишиться на самоті у боротьбі з російською агресією”.

Сьогодні прифронтову Авдіївку відвідала депутат Європейського Парламенту, німецький політик і документаліст Ребекка Гармс. Її делегацію супроводжувала Уповноважена Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях, перший заступник голови Верховної Ради України народний депутат України Ірина Геращенко разом з головою Авдіївської військово-цивільної адміністрації Павлом Малихіним. Ребекка Гармс побувала на передових позиціях українських воїнів поблизу Авдіївки, оглянула місто, та об’їхала ділянки, які зазнали найбільших руйнувань від артилерійських снарядів минулого тижня.

2

— Перебуваючи на передових позиціях мене вразили українські офіцери та солдати. Вони справжні герої, які мужньо і непохитно захищають мирне населення Авдіївки та України в цілому. Я це бачила в їхніх очах, — зазначила Євродепутат Ребекка Гармс.

Вона наголосила, що зараз увесь світ перебуває у стані тривоги через події на Донбасі і Україна не залишиться на самоті у боротьбі з російською агресією,

— Наш Європейський Парламент засуджуватиме зухвалі і жорсткі обстріли міста, наслідки яких я сьогодні побачила, тут, в Авдіївці, Ми зробимо усе можливе, аби знижувався рівень напруги у регіоні та продовжувалося чітке виконання положень Мінських домовленостей, — підкреслила депутат Європарламенту.

Ребека Гармс задокументувала докази злочинів проти України, аби передати їх до Міжнародного трибуналу. Варто зазначити, що Ребекка Гармс належить до тих європейських політиків, які активно працюють над питанням приєднання України до євроспільноти. Протягом тривалого часу українське питання належить до політичних пріоритетів її роботи у Європарламенті.

3

ИСТОЧНИК Прес-центр штабу АТО

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube