Президент нагородив 1 грудня 2018 року званням »Заслужений лікар України» сепаратистку з Донецька Тетяну Черній. Про це у своєму дописі у Facebook повідомляє блогер Юрій Кенцало. «Хто підставив Порошенка при подачі?», – цікавиться він.

підставив, сепаратистку, лікар, звання, днр, українофоби

Дійсно, на офіційному сайті Президента України Петра Порошенка розміщено Указ Президента України №404/2018 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди 27-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України» від 1 грудня 2018 року.

В Указі йдеться про присудження звання «Заслужений лікар України» Черній Тетяні Володимирівні – провідному науковому співробітникові, лікарю державної наукової установи «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини», м.Київ.

Кенцало також зазначив, що батько Черній був у ДНМУ довіреною особою Януковича на час виборів Президента в 2009 році.

«До речі, її батько був в ДНМУ ( Донецький національний медичний університет ) довіреною особою Януковича на час виборів Президента в 2009 році а також одним з кандидатів на посаду ректора в ДНМУ вже при «ДНР». Сім’я рідких українофобів», – написав він.

Зараз Тетяна Черній працює у «Науково-практичному центрі профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами (ДУС). Про що є відповідний запис на сайті полікліники ДУСі.

Користувачі мережі активно коментують це нагородження від імені Президента:

«Поки будуть існувати ці совдепівські «заслужені, народні, почесні», будуть вискакувати отакі сюрпризи», – написала Alla Brunarska.

«Лоханулись конкретно», – пише Елена Островская.

«Гггг)) кого набрав на роботу, той і підставив)) царь хароший, боярє вінавати – чув десь таке)», – вважає Andriy Glugovsky.

«Там ще є кардіолог з Франківська. Його заслуга в тому що він є помічником депутата ВР Солов’я. Порох повторює помилки Юща. А шкода№, – пише Yuriy Kravchenko.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що доктор Тетяна Черній, залишивши ідеологічно близьку їй «ДНР», переїхала до Києва і влаштувалася на високооплачувану роботу в одну з приватних клінік столиці. Де, у «логові бандерівців», продовжує лити бруд на «…Украину, убитую нацистским зверьем..».

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube