Народний депутат від Блоку Петра Порошенка, представник президента у Верховній Раді Ірина Луценко заявила журналістам у кулуарах Верховної Ради, що записи розмов, які публікує колишній нардеп Олександр Онищенко, є фейками, оскільки автентичності голосів на них не доведено.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, Ірина Луценко, Онищенко, записи розмов, фейкамиНародний депутат від Блоку Петра Порошенка, представник президента у Верховній Раді Ірина Луценко заявила, що не хоче коментувати записи, які публікує екс-нардеп Олександр Онищенко.

«Доти, доки експертиза не доведе, що це начебто голос того чи іншого політика, що це начебто голос тієї чи іншої людини, – це все вважатимуть фейком. До моменту, поки суд не визнає, що це доказ того чи іншого голосу, ми вважаємо, що це фейк. Людини немає в Україні, вона не дає свідчень, тому обговорювати і коментувати щось такого плану я не хочу, відмовляюся», – зазначила вона.

Луценко додала, що представники Національного антикорупційного бюро України та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури запрошували Онищенка в Україну.

«Усе залежатиме від його сміливості», – наголосила Луценко.

Онищенко, який в Україні фігурує у справі про зловживання під час реалізації газу, час від часу публікує записи своїх розмов нібито з президентом України Петром Порошенком.

18 квітня колишній нардеп оприлюднив запис розмови нібито з президентом, під час якої вони обговорювали закриття кримінальних справ стосовно екс-міністра екології Миколи Злочевського. Онищенко заявив, що вирішив саме зараз опублікувати це у зв’язку з презентацією своєї книги «Петро П’ятий. Правдива історія про українського диктатора».

В Адміністрації Президента України назвали аудіозапис фейком і відмовилися його коментувати.

Читайте: Книга Онищенко – это украинский Уотергейтский скандал, — Влащенко

ИСТОЧНИК ГОРДОН

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube