Останнім часом багато говорять про запит на нові обличчя. Запит – є, але нових облич, які заявили, що підуть на вибори президента у якості кандидата, поки що не має. Антирейтинг Тимошенко, за даними Київського міжнародного інституту соціології, складає 56%. У президента ситуація ще гірша. До нього скептично ставляться 71% опитуваних.

Про це у своєму блозі «Політична кухня» розповіла Христина Бердинських.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, вибори президента, політтезнології, кандидати, рейтинг, запит на нові обличчяЧитайте також: Иво Бобул собрался в президенты и хочет заручиться поддержкой Трампа

«При цьому, багато виборців досі не визначились із кандидатом для себе. Але вони точно більше не хочуть бачити президентом Порошенка. Тимошенко теж не вірять. За Бойко з «Опозиційного блоку» не проголосують ніколи за жодних обставин. Тому треба шукати інші варіанти», – розповіла журналістка.

Також Бердинських зазначила, що Святослав Вакарчук, лідер рок-гурту «Океан Ельзи», міг би стати новим обличчям, але він мовчить. На її думку, проти нього вже працюють політичні технології.

Наприклад, минулого тижня про своє бажання балотуватися у президенти заявив співак Іво Бобул. Це робиться спеціально для того, щоб Вакарчука виборці не сприймали серйозно. Але ще раз підкреслюю, Вакарчук не підтверджує, що йде на вибори, – запевнила Христина Бердинських.

Читайте: «Штопані ган*они» — мережі обурила поведінка нардепа

ИСТОЧНИК 24tv

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube