Протягом найближчих тижнів ЄС прийме рішення про виділення Україні нового траншу фінансової допомоги, розмір якої складатиме 600 мільйонів євро
Вивіз лісу, транш, ЕС, Кабмин, Украина, траншу

Відповідна заява була зроблена сьогодні очільником Євро комісії Жаном-Клодом Юнкером
Однак, як з’ясувалося, ці кошти Київ отримає не просто так:

в Брюсселі наполягають, щоб депутати ВР проголосували за скасування мораторію на експорт лісу. Завдяки цьому у іноземців з’явиться можливість безперешкодно вивозити деревину з України.

Про прагнення надати Києву допомогу у розмірі 600 млн. євро Юнкер повідомив після того, як завершилася його зустріч з очільником українського уряду Володимиром Гройсманом. Голова ЄК зазначив, що в планах українського уряду внести на розгляд парламентарів проект закону щодо зняття заборони на експортування лісу. Європейський політик вважає, що це досить непогана умова для перерахування 600 млн. євро і висловив сподівання, що мораторій скасують за лічені тижні.

Тим часом

доки українські високопосадовці прагнуть використовувати національне багатство своєї країни для торгівлі з ЄС, користувачі соцмереж не припиняють викладати вражаючі відео про те, яких масштабів набуло вирубування лісів.

ИСТОЧНИК replyua

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube