У центрі Києва понад 300 чоловік, здебільшого у військовій формі проводять марш пам’яті захисників Дебальцівського плацдарму, загиблих на початку 2015 року.

марш пам'яті, Каплін, Київ, Україна, новини

В цей самий час в центрі Києва проходить марш, організований прихильниками кус-президента Грузії Михеїла Саакашвілі, а також мітинг, рганізований сумнівної репутації народним депутатом Сергієм Капліним.

Військові, які йменують себе захисниками Дебальцівського плацдарму рухаються від вул.Хрещатик по Софійській вулиці вгору до Софійської площі. В руках учасників акції прапори військових підрозділів, громадських організацій. На чолі колони йдуть люди у військовій формі з плакатом «Слава захисникам Дебальцевого». Учасники маршу скандували «Слава Україні! Героям слава!».

В цей же час колона «Маршу за майбутнє» прихильників Саакашвілі, яка за різними оцінками нараховує, не менше п’яти тисяч осіб, також підійшла до Софієвської площі.

На мітингу у Києві учасники маршу «За майбутнє» ухвалили резолюцію, в якій висунули вимогу відставки президента України Петра Порошенка і заявили про створення комітетів громадянського опору і груп прямої дії на місцях.

У резолюції, яку учасники акції проголосили зі сцени, зазначено вимоги «негайної відставки президента, проведення дострокових президентських виборів та дострокових парламентських виборів».

«Ми оберемо перехідний парламент на один рік. Туди прийдуть 300 осіб, які ухвалять необхідні закони і зміни до Конституції», — зазначено у резолюції. Також зазначається, що буде створено «антикризовий уряд».

У резолюції заявляється про створення комітетів громадянського опору.

«Комітети створюватимуть з усіх охочих, в комітет має входити людина від кожного багатоквартирного будинку. Для тих, хто готовий негайно діяти, ми створюємо групи прямої дії, які будуть здійснювати цивілізований тиск на прибічників Порошенка, які пікетуватимуть депутатів і суддів, вимагаючи їх відставки і відставки Порошенка», — зазначено у резолюції.

Учасники мітингу оголосили про продовження збору підписів за відставку президента України.

Прихильники колишнього президента Грузії та колишнього голови Одеської облдержадміністрації Міхеїла Саакашвілі проводять свої недільні акції в Києві вже впродовж кількох місяців. Спершу вони називалися «Маршами за імпічмент», згодом – «Маршами за майбутнє». Щоразу в цих акціях бере участь кілька тисяч осіб.

Близько тисячі осіб під прапорами Соціал-демократичної і Соціалістичної партій мітингують біля будівлі Верховної Ради з вимогою соціальних стандартів. В руках у них партійні прапори, також плакати з написами: «За мінімальну зарплату 10 тис. гривень», «За мінімальну пенсію 5 тис. гривень», «Підвищення податків для багатих» і «Україна без олігархів та їхніх політичних маріонеток».

Наразі всі три мітинги носять мирний характер.

ИСТОЧНИК АРГУМЕНТ

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube