Згідно з результатами опитування у 2018 році, 75% харків’ян підтримують дії Геннадія Кернеса. Про це свідчать результати четвертого муніципального опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» від імені Міжнародного республіканського інституту в 2018 році.

Бегемот, Украина, Україна, Ukraine, news, новини, новости, Begemot, begemot.media, Геннадія Кернеса, рейтинг, Харків

Очільник Харкова Геннадій Кернес посів перше місце серед мерів українських міст за рівнем задоволеності населення роботою міських голів.

Читайте також: «Почніть з того, що посадіть трьох своїх друзів»: три роки тому помер творець сінгапурського «економічного дива»

Про це свідчать результати Четвертого муніципального опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» від імені Міжнародного республіканського інституту в 2018 році. Це дослідження фіксує ставлення громадян до місцевого самоврядування і муніципальних послуг.

Згідно з результатами опитування, 75% харків’ян підтримують дії Геннадія Кернеса. Порівняно з опитуванням 2017 року, рівень підтримки мера Харкова зріс ще на 3%.

На другому і третьому місцях за цим показником – Івано-Франківськ та Маріуполь, із результатами довіри до міських голів 73% та 71% відповідно. Також Харків увійшов до трійки лідерів за схваленням роботи міськради – 63% опитаних харків’ян задоволені діяльністю місцевої виконавчої влади.

Трійку найкращих рад в Україні за рівнем довіри громадян цього року очолив Маріуполь із результатом у 65%, друге місце посіла Харківська міська рада із 63% підтримки, а орган місцевого самоврядування Івано-Франківська замикає трійку лідерів із рівнем підтримки у 62%. Четверте муніципальне опитування Соціологічної групи «Рейтинг» проводилось у 22 обласних центрах України, а також у містах Маріуполь та Сєвєродонецьк. Дослідження базується на вибірці з понад 19 тисяч респондентів.

ИСТОЧНИК 24tv

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube