Мер Харкова Геннадій Кернес заявив в ефірі телеканала ZIK, що на Донбасі йде громадянська війна. Про це він сказав, розмірковуючи про те, якою країною доводиться керувати президентові України Петру Порошенку.

новости, новини, Ukraine, news, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, Геннадій Кернес, Громадянська війна, Донбас, АТО

Те, що відбувається на Донбасі, кожен називає так, як уважає за необхідне, зазначив мер Харкова Геннадій Кернес.

«Президенту дісталася така спадщина: анексія Криму – раз; громадянська війна, яка називається АТО, – два; армії немає – три», – сказав Кернес.

Відповідаючи на ремарку ведучої, що президент називає те, що відбувається на Донбасі, не громадянською війною, а війною з Росією, мер Харкова зазначив: «Він називає її з Росією, люди називають її по-іншому».

«Кожен називає так, як він уважає за необхідне», – підкреслив Кернес.

Збройний конфлікт на сході України почався у квітні 2014 року. Бойові дії відбуваються між Збройними силами України та проросійськими бойовиками, які контролюють частину Донецької і Луганської областей.

Україна, США і низка інших держав обвинувачують Російську Федерацію у втручанні в конфлікт: використанні регулярних військ у бойових діях на боці бойовиків, постачанні їм зброї та фінансовій підтримці. Російське керівництво відкидає ці обвинувачення і стверджує, що РФ не є стороною протистояння.

Українська сторона неодноразово заявляла про затримання та загибель російських солдатів у зоні АТО. У відповідь у РФ стверджували, що на Донбасі воюють російські добровольці.

Читайте: Лукашенко прокомментировал стремление Украины вступить в НАТО

ИСТОЧНИК ГОРДОН

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube