Залишки 8-тонного китайського космічного корабля «Тяньґун-1» пройшли атмосферу Землі над південною частиною Тихого океану. Об’єкт майже повністю зруйнувався і згорів під час проходження через щільні шари земної атмосфери. 

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, політика, begemot, begemot.media, begemot media, космічного корабля, Китай
У попередніх повідомленнях ішлося, що уламки повинні, за розрахунками, впасти в океан біля узбережжя Бразилії між містами Сан-Паулу і Ріо-де-Жанейро.

Пекін 30 березня заявив, що навряд будь-яка велика частина апарата досягне поверхні Землі.

Увага вчених зі всього світу була прикута до події, оскільки падіння відбувалося безконтрольно.

У 2011 році було запущено «Тяньґун-1», або «Небесний палац-1» (10,4 метра довжиною) для проведення стикування та експериментів на орбіті в рамках амбітної космічної програми Китаю, спрямованої на розміщення постійної станції на орбіті до 2023 року.

Спочатку планувалося, що космічну лабораторію виведуть з експлуатації в 2013 році, але її місію кілька разів продовжували. Китай заявляв, що повторне введення корабля в атмосферу Землі відбудеться наприкінці 2017 року, але цей процес відкладали.

Читайте: Полный провал: Первый дрон «Почты России» на скорости разбился об дом. 

ИСТОЧНИК РАДІО СВОБОДА

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube