Російська техніка і зброя направляються на полігон для обкатки і пристрілки, який бойовики влаштували поблизу Донецька.

бегемот, begemot, begemotmedia, новости, техніка. зброя, російська, полігон, Донбасс, Україна, Росія

У той час, коли від лінії розмежування на Донбасі відводять озброєння і військову техніку, Росія продовжує постачати нові партії озброєння в глибокий тил окупованих територій. Помічають це не тільки жителі захоплених населених пунктів на сході України, але й жителі Росії, які викладають в інтернет відео з ешелонами військової техніки, яка рухається у напрямку України. «От і не віриться, що наших солдат в Україні немає», — пише в соцмережі житель Підмосков’я Федір Сторін, який спостерігав ешелони з військовою технікою на станції на залізничній гілці, яка веде в Україну. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на DonbassUA.

«Проезжая мимо станции Селятино 24 сентября, мы увидели очень длинный железнодорожный состав с военной техникой и пассажирскими вагонами. В вагонах были военные — мы видели их, когда наша машина поравнялась с этими вагонами. По платформе прохаживались автоматчики, охранявшие состав. Возвращались мы примерно в 15:30, состав все еще стоял, а за ним еще один — чуть короче, на котором были только лишь артиллерийские орудия на платформах. Вскоре один из составов тронулся. Мы с другом решили снять его на видео. Когда еще увидишь столько орудий? Сколько раз мы здесь ни проезжали, раньше никогда такого не видели. У нас говорят, что учения уже закончились, а в Украину Россия войска не посылает. Но это железнодорожная ветка — „Киевская“ — ее так и называют „Киевская ЖД“. Похоже, что состав двинулся все же в сторону Украины, и другой — с военными и техникой тоже явно туда же „собрался“», — так прокоментував своє відео, викладене в YouTube, Федір.

«Прибыла, прибыла „гречка“, трещит, аж стекла в домах дрожат!», — повідомляють сьогодні в соцмережах жителі Шахтарського району Донеччини, викладаючи звукові доріжки у себе на сторінках. Цей гучний гуркіт, зафіксований жителями, означає зовсім не осінню грозу, а чергові навчання окупантів, що облаштували величезний полігон для тренування бойовиків, які пройшли навчання в Росії. Також повідомляється, що на цьому полігоні проходить обкатку і пристрілювання військова техніка, яка надходить з РФ.

«Место, где москвичи сняли отправку двух эшелонов с техникой, находится неподалеку от дислокации 138-й отдельной мотострелковой бригады — она дислоцируется в посёлке Каменка Выборгского района Ленинградской области. Зона ответственности этой бригады, если можно так выразиться, север Донецка, города Горловка, Дебальцево», — поділився своїми міркуваннями після перегляду викладеного в мережу відео, знятого в підмосковному Селятино, офіцер української розвідки в запасі.

«Обкатку-пристрелку данная техника проходит на различных полигонах в тылу на оккупированных территориях Донбасса. В частности, и на том полигоне в Шахтерском районе, где проходил первый танковый биатлон оккупантов, в ходе которого дети погибли», — сказав він.

ИСТОЧНИК http://patrioty.org.ua/

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube