Фейсбук нагадав, що сім років тому цього дня ми билися в парламенті проти ратифікації ганебних Харківських угод, які заклали фундамент анексії Криму. Це був страшний день.

фундамент, Крим, анексія, Верховна рада, депутат, Begemot

Якась криса (саме криса, не пацюк) здала певні наші заготовки тодішньому голові Верховної Ради Литвинові, й він зайшов у сесійну залу під парасольками. Найганебніший день його політичної кар’єри – під парасольками виконувати волю Януковича і здавати Україну.

Ми накрили депутатські крісла величезним прапором, аби закрити комірки для голосування; його полотнище за периметром охороняли жінки-депутатки, аби не дати жодного шансу регіональним бугаям проголосувати. Далі розпочався армагедон.

Я пишаюся всіма своїми колегами по тодішній опозиції, які відчайдушно билися того дня, щоб зірвати зраду України. На руці досі є ум’ятина, бо по кріслах бігало-стрибало бугаїсько Царьов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: БЕТОННАЯ СТЕНА ТРЕТЬЕГО РИМА

Він своїми 45-го розміру лапками в черевиках стрибнув мені на руку. Кілька депутатів-чоловіків від опозиції тоді серйозно постраждали, а Андрій Парубій, Юрій Гримчак ходили під кримінальними справами.

Здача Криму розпочалася тоді, й нашій маленькій опозиційній купці в парламенті в той час не вистачило мільйонів під парламентом, бо під Верховною Радою тоді зібралися тільки сотні. Ми всі разом недооцінили загрозу. Ми не зібралися разом того дня…

Я чекаю заочного суду над Януковичем. Й одним із епізодів його зради мають бути й Харківські угоди, написані у Кремлі і подаровані ним Путіну на блюдечку зі триколорною лямівочкою…

ИСТОЧНИК gerashchenko

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube