Відновленого рішенням суду на посаді голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) Сергія Бочковського не пропустили на роботу в кабінет у будівлі на вулиці Гончара в центрі Києва, де розташований центральний апарат відомства.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна в п’ятницю, 27 квітня.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, поновлення на роботі, Сергія Бочковського

Сергію Бочковському пояснили, що його можуть пропустити на роботу тільки після відповідного рішення Кабінету міністрів.

«Вранці Сергій Бочковський в супроводі адвоката Ігоря Федоренка прибув до будівлі, щоб розпочати виконання своїх службових обов’язків, однак на прохідній його відмовилися пропускати всередину будівлі співробітники охорони», — йдеться в повідомленні.

За інформацією агентства, до них вийшов представник Апарату ДСНС України, який пояснив, що Бочковського можуть пропустити на роботу тільки після відповідного рішення Кабінету міністрів, який і знімав його з посади своїм розпорядженням 25 березня 2015 року.

Нагадаємо, 26 квітня Окружний адміністративний суд Києва визнав незаконним звільнення з посади голови ДСНС Сергія Бочковського і постановив поновити його як керівника відомства, починаючи від 25 березня 2015 року — дня звільнення.

Читайте: Гучне затримання топ-чиновника по телевізору завершилося пшиком

Також екс-чиновнику повинні компенсувати заробітну плату, яка не виплачувалася з моменту звільнення. Зазначене рішення може бути оскаржене протягом 30 днів.

Як відомо, 25 березня 2015 року керівник ДСНС Сергій Бочковський і його заступник Василь Стоєцький були затримані прямо на засіданні Кабінету міністрів і вивезені з будівлі уряду для проведення слідчих дій. Їх підозрювали у зловживаннях і причетності до корупційних схем в ДСНС.

ИСТОЧНИК Кorrespondent

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube