Український підприємець Ігор Коломойський в інтерв’ю DW, що було оприлюднене в середу, 16 травня, заявив про бажання президента України Петра Порошенка контролювати всі телеканали в країні.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, Порошенко, контроль над телеканалами, КоломойськийПідприємець назвав себе «світоглядним опонентом» українського президента, зокрема, у ставленні до свободи слова. «Порошенко, для того, щоб вдруге обратися президентом, повинен повністю контролювати всі телеканали. Ну, як у нашого північно-східного сусіда», — пояснив Коломойський.

Водночас він зазначив, що не може зараз говорити про якесь переслідування з боку влади. «У нас відбувається позиційна якась війна, але вона в межах закону… Так, є різні забаганки, ми знаємо, чого хоче Петро Олексійович. Він прогнозований у цьому плані. Він хоче «1+1″ на вибори», — заявив Коломойський. При цьому він запевнив, що президент в жодному разі не отримає телеканалу.

Як повідомлялося, частка Коломойського у «Телерадіокомпанії «Студія 1+1» станом на 31 грудня 2016 року склала майже 58%.

Ігор Коломойський був контролюючим акціонером націоналізованого в грудні 2016 року «Приватбанку». Структурам підприємця належать також український телеканал «1+1» та 43 відсотки нафтовидобувної компанії «Укртатнафта».

Читайте: Европейские СМИ требуют больше регулирования для Facebook

ИСТОЧНИК УКРАЇНСЬКА ПРАВДА

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube