Бізнесмен Ігор Коломойський заявив в інтерв’ю «Радіо Свобода», опублікованому 17 квітня, що на виборах президента України у 2019 році підтримає будь-якого кандидата, крім чинного глави держави Петра Порошенка.

Begemot, begemot.media, news, Ukraine, бегимот, новини, новости, Україна, Украина, Коломойский,  виборах президента України, Порошенко, Тимошенко

За словами бізнесмена Ігоря Коломойського, лідер парламентської фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко на сьогодні є єдиним реальним кандидатом на президентських виборах у 2019 році. Бізнесмен вважає, що чинного главу держави Петра Порошенка не буде обрано на новий термін.

«Будь-якого гідного кандидата, крім Порошенка», – сказав бізнесмен, відповідаючи на відповідне запитання.

Він додав, що поки у нього немає жодних домовленостей із майбутніми кандидатами. «А я і кандидатів поки не бачив. Ну, крім одного відомого», – продовжив бізнесмен.

Він уточнив, що говорить про лідера парламентської фракції «Батьківщина» Юлію Тимошенко. «Тимошенко. Я вважаю, що це фаворит президентських перегонів уже сьогодні», – додав Коломойський.

«У вас є якісь домовленості про підтримку Тимошенко на виборах?» – запитав журналіст. «Ні, жодних узагалі. Ніяких переговорів не мав», – сказав Коломойський. Він заявив, що не зустрічався з Тимошенко у Тель-Авіві в Ізраїлі, про що повідомляли ЗМІ.

Бізнесмен також розповів, що вечеряв у Женеві з екс-главою Адміністрації Президента Борисом Ложкіним і колишнім співвласником «Приватбанку» Геннадієм Боголюбовим у березні 2018 року.

«Звичайно, говорили про українські реалії. Про політику говорили, про перспективи, про те, що Петро Олексійович ніколи не буде президентом… От і все. Ложкін вже приватна особа, ніде не працює, займається своїм бізнесом. Він вже пішов із Адміністрації Президента, нікому нічим не зобов’язаний. Це не була зустріч бізнесменів, які їздять у відрядження в Україні та відвідують Україну, а українців, що живуть у Женеві, з українцем, який приїхав із «Великої землі», – додав Коломойський.

Президентські вибори в Україні повинні відбутися у 2019 році.

Центр соціальних досліджень «Софія» подав результати березневого опитування, відповідно до якого, якщо б вибори президента України відбувалися найближчої неділі, найбільше голосів набрали б голова «Батьківщини» Юлія Тимошенко, чинний глава держави Петро Порошенко і співголова парламентської фракції Опозиційного блоку Юрій Бойко.

ИСТОЧНИК ГОРДОН

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube