Конгрес США нарешті ухвалив пакет дієвих законів, які можна назвати персональними санкціями проти Володимира Путіна, Рамзана Кадирова та найближчого оточення вищого російського керівництва.

США, конгрес, ухвалив, пакет, дієвих, законів, Путін

Ще донедавна в американській політиці домінувала стилістика демократів «відсидітися на дупі», в крайньому разі — погрозити пальчиком… А ось тепер відчувається почерк республіканського крила влади США.

«На дупі» — улюблена бойова позиція колишнього уряду демократів, а особливо попереднього президента Барака Обами. Воїн в оксамитових рукавичках, він намагався увійти в історію як ліберальний політик, уникав лобових міжнародних політичних конфліктів і в результаті значно девальвував статус дядька Сема на міжнародній арені, тим самим допустивши домінування РФ. Типовий приклад — арабський регіон:

Обама сказав, що Асад має піти, а Путін заперечив — Асад залишиться. І той залишився.

Пізніше Білий Дім підписав ганебний капітулянтський договір щодо іранської ядерної програми, Іран за підтримки Росії отримав статус регіональної супердержави.

Потім РФ де-факто торгувала нафтою з «Ісламською державою», і пізніше розв’язала війну у Сирії. Відомо, що ні війська Асада, ні російські війська не бомбили контрольовані ІДІЛ регіони, а Асад навіть купував там нафту.

Мільйони біженців із Сирії до ЄС — це теж «заслуга» Путіна і пряма поразка політики Обами.

Трамп нібито заходився приборкувати Путіна, але поводився так, наче йому подобався сам процес, а результат не цікавив: декоративні санкції, шмагання придворних путінських олігархів, заборона на в’їзд до США частині російських політиків дійсно не давали бажаного результату.

І ось конгрес ухвалив пакет радикальних законів:

1. Американці пригадали владі РФ вбивство Бориса Нємцова. У зв’язку з цим документ закликає держсекретаря США розслідувати міжнародну ділову активність Рамзана Кадирова і його оточення, зокрема у Саудівській Аравії, Об’єднаних Арабських Еміратах. «Путін відповідальний за створення держави, де люди, що виступають за свободу, страждають», — заявив конгресмен Том Маліновський.

2. Закон про невизнання анексії Криму. «Володимир Путін не залишає приводів для сумніву щодо своїх планів про розширення російського впливу, — каже конгресмен Еліот Енгель, доповідач по закону, — Ми бачили атаки Путіна на демократичні інститути, зокрема і на наші, США не повинні приймати спроби Путіна відбирати території в інших країн силою». При цьому Енгель назвав російського президента хуліганом та бандитом. Джеральд Коннолі: «Анексія Криму підриває міжнародну безпеку. Хто наступний? Грузія? Молдова? Країни Балтії?»

3. Третій закон — щодо прозорості стосовно Володимира Путіна. Фактично це введення персональних санкцій проти російського володаря, і йдеться про збір розвідданих щодо активів Путіна та його оточення по всьому світу.

Нарешті відбулося: нова фаза антиросійської холодної війни: замість дипломатичних езопових заяв, — персональні санкції та звинувачення ключових діячів російської політики!!!

Чи спричинить така поведінка США новий виток агресії Путіна? Безумовно. Але й раніше він не сидів без діла, впливаючи на результати виборів у багатьох країнах, створюючи воєнні конфлікти і виходив сухим. Тепер він, сподіваємося, отримуватиме симетричну відсіч. Дурну ведмежу силу можна зупинити лише дужчою силою.

P.S. В цей час у Європі Німеччина та Франція домовилися щодо «Північного потоку-2»: «Газпром» змушений буде відмовитися від функції оператора газогону та віддати стороннім компаніям від 50% потужностей «Північного потоку-2″…

Ситі, вдоволенні життям європейці, сподіваються, що, впустивши ведмедя у дім, зможуть його контролювати. Ну-ну…

ИСТОЧНИК

 

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube