Принц Гаррі та його американська дружина Меґан вирушили в каретній процесії по місту Віндзор після одруження в суботу у сліпучій церемонії перед членами британської королівської родини, знаменитостями та мільйонами телеглядачів із усього світу.

Пара поцілувалася на сходах Свято-Георгіївської каплиці, перш ніж сісти в карету 19-го століття для проїзду по Віндзору, де десятки тисяч людей вийшли на вулиці, щоб поглянути на молодят.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, Гарри, Меґан, одруження, королівське весілля, Британія новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media

Гаррі та Меґан були проголошені чоловіком і дружиною в каплиці в середньовічному замку Віндзора архиєпископом Кентербері Джастіном Велбі.

Їх блискучий союз приносить міру сучасного голлівудського гламуру в монархію, що відбилося на церемонії, яка поєднала сучасність та давні обряди королівського дому, який простежує свою лінію ще в 1066 році.

Маркл увійшла до каплиці без супроводу, одягнена в білу весільну сукню, створену британським дизайнером Клайре Веайт Келлер, з фатою і діамантовою тіарою на голові.

Гаррі та Меґан були проголошені чоловіком і дружиною в каплиці в середньовічному замку Віндзора архиєпископом Кентербері Джастіном Велбі. Їх блискучий союз приносить міру сучасного голлівудського гламуру в монархію, що відбилося на церемонії, яка поєднала сучасність та давні обряди королівського дому, який простежує свою лінію ще в 1066 році. Маркл увійшла до каплиці без супроводу, одягнена в білу весільну сукню, створену британським дизайнером Клайре Веайт Келлер, з фатою і діамантовою тіарою на голові.

Принц Чарльз, спадкоємець престолу та батько Гаррі, супроводжував Маркл до вівтаря з середини каплиці, оскільки її батько, за офіційною версією, був занадто хворий, щоб бути присутнім.

Принц Гаррі мав схвильований вигляд і, здавалося, казав: «Дякую, тату» Чарльзу і «Ти маєш дивовижний вигляд!» своїй нареченій. Мати Маркл, 61-річна Дорія Раглен, пустила сльозу. Євангельний хор співав пісню американського співака Бена І. Кінга 1960-х років ні «Stand by me».

Принц Чарльз, спадкоємець престолу та батько Гаррі, супроводжував Маркл до вівтаря з середини каплиці, оскільки її батько, за офіційною версією, був занадто хворий, щоб бути присутнім. Принц Гаррі мав схвильований вигляд і, здавалося, казав: «Дякую, тату» Чарльзу і «Ти маєш дивовижний вигляд!» своїй нареченій. Мати Маркл, 61-річна Дорія Раглен, пустила сльозу. Євангельний хор співав пісню американського співака Бена І. Кінга 1960-х років ні «Stand by me».

Молодята будуть відомі як герцог і герцогиня Сассекса, що ставить їх до старших лав британської королівської родини.

Поруч із традицією, були інновації, за британськими королівськими стандартами. 36-річна Маркл не присягалася підкорятися чоловікові; Гаррі, на три роки молодший від неї, носитиме обручку – на відміну від інших старших чоловіків королівської родини.

Дивіться також: Що говорять про Меган Маркл у її рідному місті

ИСТОЧНИК ГОЛОС АМЕРИКИ

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube