Скандально відомий український телеведучий Юрій Кот, який був «голосом антимайдану», а після перемоги Революції Гідності втік до Росії, відзначився скандальною заявою про те, що українські козаки насправді були росіянами.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, Росія, пропаганда, українські козаки

Розмірковуючи на історичну тему, він також вирішив продемонструвати свої мізерні пізнання в галузі літератури, пославшись на сюжет роману Миколи Гоголя «Тарас Бульба» під час виступу на пропагандистській програмі «Місце зустрічі» телеканалу НТВ.

Зокрема, колаборант зазначив, що якби Бульба існував насправді і побачив нинішнє життя України, то йому б знадобилася не рушниця, а кулемет.

«Тому що те, що ви несете, хлопці, те, як ви ганьбите нашу країну, — ну не можна так робити! Ось сьогодні говорили: «Ми взяли козацьку ідеологію за основу української армії». Хлопці, та козаки реально були всі росіянами до втрати пульсу! Вони реально Богу молилися православному! А ви говорите нам, що росіяни погані!» — звернувся пропагандист до українських гостей ефіру з вихвалянням країни-агресора.

Читайте: В «ДНР» заявили о приостановке фейковым «Центробанком» денежных выплат по счетам клиентов

ИСТОЧНИК OBOZREVATEL

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube