Росію вже не одне століття не переможе розум, здоровий глузд, тільки печерне свідомість її народонаселення робить відомими вбивць.

не переможе розум, Росію, опитування, впливові люди, новини, Begemot, begemot.media, Begemotmedia

Опитування росіян показало, що насправді криється за їхніми «скрєпами» та духовністю.

Соціологи «Левада-центру» запропонували росіянам вибрати найбільш впливову, на їхню думку, історичну особистість.

А ви придивіться уважніше до цього російського опитування, де «найвидатнішим»  усіх часів виявився Сталін.

1. Іосіф Сталін (38 %) – тиран, який зробив колишню російську імперію мега-мілітарною потугою на кшталт тодішніх європейських капіталістичних імперій, тільки капіталізм Сталіна був набагато жорстокіший (рабовласництво, по суті).

2. Алєксандр Пушкін (34 %) – поет, який вперше в російській поезії увів суто європейську – конкретніше, французьку –  ритміку, риму й так далі.

3. Владімір Путін (34 %) – пожиттевий президент, який усе президентство присвятив тому, щоб Росія увійшла в Захід як «рівноправний партнер» (як він це собі уявляє).

4. Владімір Лєнін (32 %), який реально щосили тягнув Росію навіть не в Європу, а в Захід у цілому, і все, що міг, запозичував навіть не у німців, а в американців. Про реформи алфавіту та календаря чули? А це ж іще дрібниці.

5. Петро Перший (29 %). «Окно в Європу прорубіть». Навіть без коментарів.

Всього в рейтингу «Левада-центру» було 20 позицій. У нього, зокрема, потрапили імператор Петро I, космонавт Юрій Гагарін, полководці Георгій Жуков і Михайло Кутузов, поет Сергій Єсенін, а також вчені Ісаак Ньютон і Альберт Ейнштейн.

Опитування проводилося з 7 по 10 квітня, участь в ньому взяли 1,6 тисячі осіб з 137 населених пунктів 48 регіонів Росії.

ИСТОЧНИК UaInfo

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube