Росія вважає «абсолютно неприпустимим» створення загроз для життя і безпеки російських військовослужбовців, які перебувають у Сирії, — йдеться в заяві Міністерства закордонних справ РФ з приводу ізраїльських ударів по Сирії.

загроз для життя, Росія, російські військовослужбовці, Сирія, Україна, новини

«У Москві з серйозною стурбованістю сприйняли останній розвиток подій і атаки на Сирію. Особливу занепокоєність викликає небезпека ескалації напруженості всередині і навколо зон деескалації в Сирії, створення яких стало важливим фактором зниження насильства на сирійській землі», — йдеться в заяві.

Російське МЗС стверджує, що сирійські урядові війська дотримуються «домовленостей щодо забезпечення сталого функціонування зони деескалації на південному заході Сирії».

У Москві закликали до стриманості всі сторони, залучені у конфлікт, та вважають необхідним «беззастережної поваги суверенітету і територіальної цілісності Сирії, інших країн регіону». «Абсолютно неприпустимим є створення загроз для життя і безпеки російських військовослужбовців, які перебувають у САР на запрошення її законного уряду для надання сприяння в боротьбі з терористами», — йдеться в заяві МЗС РФ у суботу, 10 лютого.

Читайте: Не було шансів: у мережу злили запис про розстріл ПВК «Вагнера» в Сирії

Нагадаємо, ізраїльський винищувач F-16 було збито сирійською системою ППО. Літак зазнав аварії в Північному Ізраїлі. Обидва пілоти встигли катапультувалися. Наразі їхньому життю нічого не загрожує, оскільки вони перебувають у лікарні. За словами ізраїльських військових, винищувач було збито під час операції проти іранських цілей в Сирії. Операція була розпочата після перехоплення іранського безпілотника на території Ізраїлю.

У відповідь ізраїльська авіація нанесла удари по сирійській системі ППО і іранським цілям в Сирії.

ИСТОЧНИК ПАТРІОТИ УКРАЇНИ

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube