Погані дороги і надалі відмежовуватимуть Зауралля від європейської Росії. Програми з побудови федеральних трас у Сибіру відклали до кращих часів – «просто деньги кончились».

Крымнаш, дороги, Сибирь, РФ, Керчинский, мост

Голова управління доріг Забайкалля Євген Присташ заявив, що будівництво Керченського моста стало причиною заморозки практично всіх проектів із будівництва нових доріг у Росії. Таку відверту заяву чиновник зробив агентстству «Забмедиа».

«Це одиничний об’єкт у масштабах не тільки Росії, але і всього світу. Тому, природно, основні гроші туди йдуть. За рахунок того, що будують цей міст, практично призупинилося будівництво всіх нових автомобільних доріг у Росії»,- сказав Присташ.

За його словами, в Забайкаллі було відкладено будівництво п’яти нових об’єктів, тому що в країні не вистачає на них грошей.

Він також зазначив, що раніше вже траплялися подібні ситуації. Як приклад Присташ навів організацію Олімпіади в Сочі і будівництво моста на острів Російський.

Нагадаємо, міст через Керченську протоку почали будувати у квітні 2015 року. Він з’єднає Крим із материковою частиною Росії автомобільною і залізною дорогами. За попередніми оцінками, загальна вартість проекту становить близько 228 мільярдів рублів.

ИСТОЧНИК patrioty

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube