Колишній полковник 20 років зливав секретні дані в РФ, але Кремль «не в курсі».

новости, новини, Україна, Украина,Бегемот, Бегемот медиа, begemot, begemotmedia, Австрія, шпигун, дипломатія, Лавров, новини, новости

Сергій Лавров. Фото з відкритих джерел

Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив, що його нібито «неприємно здивувала» відсутність запиту з боку Відня для роз’яснення ситуації про шпигунство відставного полковника австрійської армії на користь Росії.

«Мене ця інформація неприємно здивувала. Споконвіку було прийнято, якщо у якоїсь країни виникають занепокоєння, підозри щодо дій іншої країни… то відповідно до норм міжнародного спілкування слід безпосередньо запитувати роз’яснення», — підкреслив він.

Далі російський дипломат традиційно взявся вдавати невинного агнця.

«На жаль, останнім часом наші західні партнери взяли за правило вдаватися не до традиційної дипломатії з дотриманням всіх правил пристойності, а до мегафонної, звинувачуючи нас публічно, вимагаючи публічно порозумітися з питання, про яке нам нічого не відомо «, — додав Лавров.

Як відомо, нещодавно глава МЗС Австрії Карін Кнайсль скасувала заплановану поїздку до Москви на тлі повідомлень про екс-полковника збройних сил Австрії, який протягом 20 років шпигував на РФ.

Крім того, колишнього полковника збройних сил Австрії затримали за підозрою в тому, що він протягом 20 років займався розвідувальною діяльністю на користь Росії. Його підозрюють у тому, що протягом 20 років він передавав Росії інформацію, за що отримав 300 тисяч євро.

ИСТОЧНИК Znaj.ua

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube