Росія не зможе відповісти ракетами на ймовірний удар по сирійських позиціях, про який говорив президент США Дональд Трамп. Про це у Facebook заявив російський письменник і фотожурналіст Сергій Лойко.

новости, новини, Україна, Украина,Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, begemot media, Росія не зможе відповісти ракетами, Трамп, Путын, Сирія

«Відкрию маленький секрет (військову таємницю). І нехай Трамп не сцить. Ракети наші нікуди не полетять. Я знаю це з перших (тремтячих) рук», – написав він.

Письменник розповів, як у 1970-ті роки служив у радянських ракетних військах стратегічного призначення на радянсько-китайському кордоні, де на бойовому чергуванні стояли газові ракети 8К64У. І замість того, щоб протирати їх спиртом, військові його пропивали.

«Запевняю вас, що якщо тоді, коли не крали, а тільки пили, вироби вже переважно були не здатні злетіти, то зараз ситуація ще гірша. Усе, що можна, було випито і вкрадено вже давним давно. І якщо Трамп засцяв перед страшними мультяшними ракетами й антиракетами, то це тільки через те, що він вчасно став мільйонером і не служив зі мною на ракетній точці у Свободному-20, де я 45 років тому свідомо шкідницьки протирав частини стратегічних ракет брудною ганчіркою, плюючи на неї спиртовими парами», – зазначив Лойко.

На його думку, «війни не буде».

«У сенсі, військового протистояння не буде. Нас знищать, а ми їх – ні. Туди нам і дорога. Пити треба було менше. І голосувати правильно», – підсумував Лойко.

Читайте: «Россия попросту не готова к длительной войне». Россия против США. Кто победит в таком военном конфликте?

7 квітня 2018 року волонтери і рятувальники повідомили, що в Сирії вертоліт скинув бочкову бомбу з хімічною речовиною на місто Дума у Східній Гуті, унаслідок хіматаки загинуло від 70 до 100 осіб.

Трамп поклав відповідальність за інцидент на президента Сирії Башара Асада і його союзників – Іран та РФ.

9 квітня глава Білого дому попередив, що Вашингтон планує протягом найближчих 24–48 годин ухвалити рішення щодо відповіді на атаку в Думі. 12 квітня він уточнив, що США можуть завдати удару «або дуже скоро, або взагалі не так скоро».

Посол Росії в Лівані Олександр Засипкін заявив, що Росія залишає за собою право збивати американські ракети, випущені по цілях у Сирії. Трамп у відповідь стверджував, що ракети «прилетять – прекрасні, нові та «розумні».

ИСТОЧНИК ГОРДОН

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube