Лікар Володимир Клімов, який працював на терористів «ЛНР» і був рекомендований на посаду головного лікаря Кременчуцького пологового будинку,  не очолить медичну установу.

Begemot  ,новости ,Украина ,терористів ,Лікар , не очолить ,медичну установу ,Володимир Клімов

Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров’я України, передає УНІАН.

У відомстві наголосили, що інформація про призначення Клімова викликала хвилю обурення у людей. Також у МОЗі підтвердили, що лікар працював на луганських бойовиків.

«Відомо, що ця людина була призначена терористами головним лікарем Луганської обласної клінічної лікарні та публічно висловлювала намір відібрати у працівників лікарні житло, аргументуючи це тим, що законодавство України на території не діє, бо прийшла «нова влада», — цитує УНІАН слова неназваного представника Міністерства.

Своєю чергою мер Кременчука Віталій Малецький під час телефонної розмови запевнив виконувачку обов’язків  міністра охорони здоров’я Уляну Супрун, що інформацію щодо Клімова передали правоохоронцям, а його призначення не розглядатимуть.

Раніше ЗМІ писали, що екс-очільника Луганської обласної клінічної лікарні Володимира Клімова, який співпрацював з бойовиками, хочуть призначити головою Кременчуцького пологового будинку.

2015 року Клімов, за повідомленнями ЗМІ, після роботи на «ЛНР» виїхав до Росії, де намагався влаштуватись акушером-гінекологом у Білгородській обласній лікарні, проте йому відмовили у працевлаштуванні.

ИСТОЧНИК Аргумент

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube