На кордоні союзних держав Білорусі та Росії невідомо що роблять російські прикордонники. Про це 1 червня під час відвідування прикордонної застави у Брестській області заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко, інформує агентство БЕЛТА.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, кордон, Білорусь, Росія, Олександр ЛукашенкоКордони – це пережиток минулого, який заважає спілкуванню між росіянами і білорусами, заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко. Так він прокоментував наявність російських прикордонників на кордоні двох союзних держав.

«Нам не можна уподібнюватися до росіян. Вони самі не розуміють, чого хочуть і що вони роблять на білорусько-російському кордоні. Нехай визначаються. Визначаться – нам не проблема відповісти. Ми готові в будь-який момент адекватно дати відповідь. Якщо вони хочуть закрити кордон – будь ласка. Закриють – ми у відповідь також маємо ввести контроль на кордоні», – сказав він.

За словами президента, «кордони – це пережиток минулого, вони дають мало користі для спілкування людей, тим паче між росіянами і білорусами».

«Але це їхнє право, це їхня справа. …Ми маємо бачити, що вони хочуть. Ми знаємо, де вони навиводили свої війська, створили комендатури та іншу інфраструктуру», – підкреслив Лукашенко.

У державному прикордонному комітеті Білорусі розповіли, що на кордоні з РФ немає їх постійно дислокованих підрозділів. Із російського ж боку присутні штатні підрозділи прикордонної служби ФСБ Росії, які «фактично несуть охорону держкордону».

На початку 2017 року кордону між РФ і Білоруссю не було позначено на місцевості, а прикордонних пунктів не існувало.

У лютому Росія встановила прикордонну зону на кордоні з Білоруссю. Начальник відділу прес-служби МЗС Марія Ваньшина у коментарі агентству БЕЛТА повідомила, що Росія ухвалила таке рішення, не повідомивши Мінську.

ИСТОЧНИК ГОРДОН

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube