У Росії «комусь кортить» приватизувати перемогу у Другій світовій війні. Про це 2 червня під час відвідин Брестської фортеці заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко, інформує сайт глави держави.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Олександр Лукашенко, Друга світова війна, РосіяУ Другій світовій війні билися не тільки росіяни, а й інші народи, зокрема білоруси й українці, зазначив президент Білорусі Олександр Лукашенко.

Так він прокоментував «матеріали про те, що Білорусь нібито займається історичним сепаратизмом», які з’явилися в російській пресі.

«Комусь кортить, що дивно – в Росії, – приватизувати цю перемогу. Ніби не було на війні інших – білорусів, українців, грузинів, вірменів, таджиків, туркменів… Увесь Радянський Союз воював. Загинули навіть не сотні і не тисячі, а сотні тисяч. Ми кожного третього скалічили і втратили. Уся Білорусь – це пам’ятник», – сказав Лукашенко.

За його словами, «ділити перемогу – це лити воду на млин наших суперників і противників».

«Вони раді, що ми почали цей розподіл. І ви знаєте, звідки ця дільба пішла. Тому я вкрай негативно сприймаю такі заяви, що хтось цю перемогу завоював самотужки», – зазначив президент.

Він також заявив, що «переміг радянський народ, і приватизації бути не може».

Читайте: Лукашенко прокомментировал стремление Украины вступить в НАТО

ИСТОЧНИК ГОРДОН

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube