Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що не має наміру брати участь у президентських виборах. Про це він сказав в інтерв’ю агентству «Інтерфакс — Україна».

Украина, Україна, Ukraine, news, новини, новости, Бегемот,  Begemot, begemot.media,  не має наміру, вибори президента, Юрій Луценко

Генеральний прокурор України Юрій Луценко вважає, що його головним завданням на президентських виборах в Україні, які відбудуться у 2019 році, буде підтримка тих, хто будує країну.

«Я, напевно, єдиний не кандидат у президенти з великого кола моїх знайомих. Це продумане рішення. Із самого початку моєї роботи тут, незважаючи на різні розмови, я точно не кандидат у президенти», – сказав Луценко.

На його думку, він має виконувати роботу на своїй посаді.

Луценко вважає, що майбутні президентські вибори будуть символічними, бо «рівно 100 років тому Україна була приблизно в такій самій ситуації».

«Невелика група людей намагалася тоді побудувати країну. І величезна маса людей, що підігрівалася «п’ятою колоною» Кремля, доморощеними радикалами і корисними ідіотами, просто знищила Українську Народну Республіку. Потім і тому в землю полягли мільйони українців. Цей урок ми маємо пам’ятати, якщо хочемо бути успішною країною. На мою думку, сьогодні знову все дуже схоже. Знову безвідповідальність і популісти проти слабких державників. Тому моя роль на цих виборах – стриматися і не почати давати прямі оцінки популістам. Я намагатимуся говорити лише одне – підтримайте тих, хто будує країну, а не тих, хто все критикує і дає нескінченні нездійсненні обіцянки», – сказав він.

Генпрокурор Юрій Луценко вважає, що середнього класу потрібна стабільна політична сила.

«Народному фронту», БПП і низці інших партій давно пора зрозуміти, що самодостатні люди, середній і креативний клас, давно шукають не вождів, а стабільну політичну силу, яка відстоює їхній інтерес.

Старі партії вже не мають шансів. Потрібне самоочищення, об’єднання і оновлення. Це стосується і назви, і керівництва, і цілей.

Ніяка партія у теперішній Україні 50% не візьме. Тому потрібно припинити загравання з усіма виборцями і сказати, що є чітка програма, яка вигідна, в першу чергу, середньому класу, але тільки ця програма приведе до процвітання інших», — заявив він.

Вибори президента України відбудуться у 2019 році.

Згідно з дослідженням Соціологічної групи «Рейтинг», яке проводили з 10-го до 22 квітня, підтримати на них лідера «Батьківщини» Юлію Тимошенко готові 9% українців, колишнього міністра оборони Анатолія Гриценка – 7%, голову парламентської фракції Опозиційного блоку Юрія Бойка – 6%, співака Святослава Вакарчука – 6%, актора Володимира Зеленського – 6%, президента України Петра Порошенка – 5%.

ИСТОЧНИК ГОРДОН

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube