Лідер Радикальної партії Олег Ляшко пообіцяв не допустити прийняття законопроекту, який заборонить селянам продавати домашнє м’ясо.

Украина, Україна, Ukraine, news, новини, новости, Бегемот, Begemot, begemot.media, домашнє м'ясо, Ляшко, село

«Депутати від провладної більшості ініціювали відповідний законопроект і вже протягли рішення через профільний комітет. Суть їх ініціативи — позбавити селян можливості забивати худобу в домашніх умовах і змусити їх звертатися на «бійні», — написав він у своєму Facebook.

За словами лідера парламентської фракції, таких установ — недостатньо, і людям доведеться їздити в сусіднє село або далі.

«А вартість послуг зробить утримання худоби нерентабельним. Через це тисячі фермерів по всій країні втратять єдине джерело доходу. А іноземні компанії будуть рахувати прибутки, тому що отримають наш ринок», — зазначив Ляшко.

Він підкреслив, що разом із забороною уряду на продаж селянського молока цей проект про «бійні» знищить українське село.

«Я кістьми ляжу, але не дозволю прийняти законопроект, який прирікає на голодну смерть наших селян!» — додав нардеп.

Ляшко також заявив, що його команда пропонує іншу політику — дотації для фермерів на кожну тварину, збільшення закупівельної ціни на молоко і захист власного виробника. «Ми наполягаємо на змінах до Конституції — навічно закріпити право володіти землею сільськогосподарського призначення за українським фермером», — підсумував Ляшко.

Читайте: «Донбас потрібно буде відселяти» — розповіли про екологічну катастрофу

ИСТОЧНИК Оbozrevatel

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube