Лідер Радикальної партії Олег Ляшко із трибуни Верховної Ради 17 квітня запропонував закопувати в ями відповідальних за ремонт доріг.

Украина, Україна, Ukraine, news, новини, новости, Бегемот, Begemot, begemot.media, Олег Ляшко, Ремонт доріг, ВР

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко вилаявся у Верховній Раді, говорячи про ямковий ремонті доріг в Україні.

«Подивіться, як відремонтували дороги в Миколаївській області. Там ціла сім’я може поселитися, виїхати на пікнік, ще й корів туди можна засунути в дорожню яму… Дороги в Маріуполі немає. Дістатися туди із Запоріжжя – щонайменше п’ять годин. По цих вибоїнах і колдо…бинах», – заявив Ляшко.

Лайливе висловлювання усмішками зустріли нардепи від Радикальної партії.

За словами Ляшка, влада України «вішає локшину» українцям, заявляючи про те, що у країні проводять ремонт доріг, на який виділяють мільярди гривень.

«Скільки можна «закопувати» мільярди в ямковий ремонт? Люди на «гробки» доїхати не можуть, і коли їдуть по цих ямах, проклинають усе на світі. Тому перше – ми вимагаємо заборонити ямковий ремонт. Друге – у ці ями… закопувати тих, хто організовує ремонт доріг, починаючи від керівника ремонтної служби і всіх, хто ремонтував ці дороги. Закопати і зверху проїхати асфальтом, бетоноукладчиком. Так, як Гітлер робив, – із безбілетниками боровся. Вивели, розстріляли кількох осіб. Досьогодні всі платять за квитки. Хочемо нормальних доріг, має бути найжорсткіша відповідальність – за ями і розкрадання», – додав нардеп.

У березні 2017 року прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зазначив, що 95% доріг України у жахливому стані. У липні глава Кабміну пообіцяв, що через п’ять–сім років вони будуть якісними.

Керівник Державного агентства автомобільних доріг України («Укравтодор») Славомір Новак повідомив 15 грудня, що у 2017 році в Україні відремонтували 2100 кілометрів доріг, що є найбільшим показником протягом останніх п’яти років.

30 грудня Гройсман заявляв, що у 2018 році на будівництво і реконструкцію доріг в Україні передбачено майже 47 млрд грн.

У квітні 2018 року прем’єр заявив, що до 2022 року в Україні на капітальний ремонт доріг виділять мінімум 300 млрд грн.

Програму розвитку автодоріг України на 2018–2020 роки Кабмін затвердив 21 березня 2018 року. Загальний обсяг фінансування становить 298,349 млрд грн. 178 млн грн надасть Державний дорожній фонд, решта фінансування має надійти з інших джерел.

ИСТОЧНИК ГОРДОН

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube