Колишня директорка Департаменту методологічної роботи Державної фіскальної служби (ДФС) Неля Привалова, яка працювала за часів Януковича, після чого була люстрована, перемогла у конкурсі на посаду першого заступника голови Державної судової адміністрації України (ДСА).

Про це повідомляє Bihus.info.

Неля Привалова, ДСА, люстрація, Україна, новини

Журналісти-розслідувачі проекту повідомили, що 2 лютого 2018 року Привалова виграла конкурс з відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби в системі правосуддя, а саме – на першого заступника Голови Державної судової адміністрації України.

Журналісти звертають увагу, що на конкурсі Неля Привалова була єдиною з п’яти кандидатів на посаду, яка не мала профільної юридичної освіти.

На питання члена Вищої ради правосуддя щодо роботи в органах правосуддя Привалова зазначила, що не мала подібного досвіду. Основною проблемою в судах Привалова назвала «неефективне використання бюджетних коштів», а також висловила незадоволення тим, що нині «сторонні люди можуть потрапити на судові засідання».

Згідно з декларацією, у 2015 році Неля Привалова стала власницею автомобіля Porsche Сayenne 2011 р.в. Покупка нібито обійшлася їй всього у 149 тис. грн – саме під чинні на той момент обмеження державного фінансового моніторингу та ліміт розрахунку готівкою. Проте на сайтах продажу вживаних автівок такі в середньому коштують близько 40 тис. доларів.

Також із витягу з Реєстру речових прав на нерухоме майно вдалося дізнатися, що у 2016 році Приваловій хтось подарував квартиру площею 114 кв. м у житловому комплексі «Ізумрудний» у Києві. Наразі ціни на такі квартири від забудовника стартують від 3,3 млн грн.

Окрім цього, у своїй декларації новопризначена заступниця вказала 54 тис. грн банківських вкладів, ще 28 тис. доларів і 718 тис. грн вона зберігає готівкою.

ИСТОЧНИК АРГУМЕНТ

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube