На початку березня 19-річний поляк у закладі громадського харчування у Тернополі публічно спалив стилізоване зображення Малого Державного Герба України. За такі дії СБУ видворила його за межі України і заборонила в’їзд. За вчинок сина довелося вибачатися матері.

публічно спалив, Герб, Тернопіль, поляк, Україна, новинипублічно спалив, Герб, Тернопіль, поляк, Україна, новини

Як пише видання «Овід«, жінка особисто приїхала до Тернополя, щоб повісити новий герб на місце. Вирізьблений з дерева герб за свої кошти замовила у тернопільських майстрів.

Жінка також розповіла, що хлопець шкодує про своє рішення і так як сам не може виправити помилку, то попросив про це її.

«Подзвонила мама молодого чоловіка, яка приїхала в Україну для того, щоб завершити те, що пообіцяв молодий чоловік, а він пообіцяв, що зробить цей тризуб і повісить його назад. Оскільки його депортували і він не встиг це зробити, ми думали, що питання закрито і самі виготовляли. Але мати хлопця принесла тризуб. Ми враженні таким вчинком. Це вчинок матері, яка переживає за вчинки сина», – розповів власник закладу, в якому трапився інцидент, Олег Макогін.

ИСТОЧНИК 24tv

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube