Гібридну війну проти України веде не лише Росія, але й міжнародні фінансові «акули», які використовують корумповане керівництво держави для встановлення зовнішнього контролю над країною.

Корумповане, зовнішній контроль, країна, Україна, Тимошенко, стратегія, Аватар, Матриця

Про це заявила в ефірі телеканалу «NewsOne» лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко.

За її словами, йдеться про цілеспрямовану стратегію, елементами якої є «знекровлення» української економіки, знищення середнього класу і вимивання з країни фінансових ресурсів, необхідних для її розвитку, а також створення
умов для еміграції і знищення систем освіти та охорони здоров’я.

Лідер «Батьківщини» наочно пояснила те, що відбувається з Україною, на прикладі культових фільмів. Тимошенко згадала про «Аватар», в якому загарбники знищували населення цілої планети заради отримання доступу до її
унікальних корисних копалин : «І вони прийшли, розтрощили цю планету, знищили святині, вони вбили народ. Але ж вони власне сподівалися видобути ті цінні речі, які потім давали б можливість володіти і правити якоюсь частиною там світу. Це, по суті, є варварським використання країни в своїх цілях. І на жаль, Україна, в це потрапила».

Народу треба знати правду і розуміти, як далі діяти, – переконує політик.

У цьому контексті Тимошенко згадала ще одну кінострічку – «Матриця» і образно запропонувала українцям випити гірку пігулку правди.

Читайте також: Крымский мост придется снести

«Пам’ятаєте, коли Нео запитали, чи хоче він знати правду. Йому дали пігулочку і сказали: «якщо ти хочеш знати правду, то ти мусиш її просто випити. А потім вона тобі, ця правда, може не сподобатись». Так от, нам треба, як народу, як нації, прийняти рішення, чи хочемо ми знати правду? Чи готові ми цю тяжку гірку пігулку випити?»

Юлія Тимошенко вважає, що знаючи правду, українці зможуть «діяти адекватно і долати ці проблеми вже з відкритими очима».

Звільнення від шкідливого зовнішнього управління лідер партії бачить лише після зміни наскрізь корумпованої влади в Україні і приходу нової, патріотично налаштованої і професійної команди, яка запропонує інший економічний курс розвитку країни.

ИСТОЧНИК uainfo

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube