Відсутній понад місяць на робочому місці міський голова Одеси Геннадій Труханов не з’явився 5 лютого у мерії, попри те, що його чергова відпустка завершилась 4 лютого. Апаратне засідання сьогодні знову пройшло без його участі.

begemot, begemotmedia, новости, Украина,бегемот, новини, Україна, Геннадій Труханов

Засідання провів тимчасовий виконувач обов’язків одеського міського голови Анатолій Орловський.

На запитання кореспондента Радіо Свобода – де зараз перебуває Геннадій Труханов – Анатолій Орловський відповів: «У Києві».

26 грудня 2017 року Геннадій Труханов пішов у 22-денну щорічну відпустку. Згідно з розпорядженням на сайті мерії, Труханов мав повернутися до роботи 18 січня. Утім в останній день відпочинку він подовжив його до 21 січня, а згодом, як звітує прес-служба одеської міської ради, відбув із робочим візитом до Греції. Звідти міський голова полетів до Давосу на економічний форум. 29 січня він знову пішов у відпустку із формулюванням «без збереження заробітної плати строком 7 календарних днів».

Минулої осені Національне антикорупційне бюро двічі проводило обшуки в одеській міській раді і, зокрема, в кабінеті міського голови, за місцем його проживання тощо. Слідчі дії проводились в рамках розслідування двох кримінальних проваджень стосовно завищення цін на ремонт одеських автодоріг і афери з майном комунального аеропорту. Сам Труханов тоді пояснив, що детективи НАБУ обшукували не його квартиру, а колишньої дружини.

Також неодноразово протягом останніх років він називав «брехливими» звинувачення в наявності кількох громадянств, в тому числі російського.

3 лютого одеські активісти провели акцію «40 днів без Труханова». На «сороковини» в Літній театр вони прийшли з усіма атрибутами «траурної» дати – з жалобним букетом, пиріжками, чаркою горілки, накритою шматком хліба, настоянкою глоду тощо.

ИСТОЧНИК РАДІО СВОБОДА

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube