Український режисер Сергій Лозниця під час отримання премії Каннського кінофестивалю прочитав промову, в якій висловив підтримку українському політв’язню в Росії Олегу Сенцову.

Про це повідомляє на своїй Facebook сторінці продюсер Марія Чоустова-Бейкер.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, Сергій Лозниця, підтримка Олега Сенцова

«Поки йде ця церемонія, на крайній півночі Росії, в колонії суворого режиму, молодий український художник, наш товариш-кінорежисер, продовжує голодування … З величезним болем і з величезним захопленням я заявляю свою солідарність з Олегом Сенцовим, з усіма режисерами в різних частинах світу , які борються за свободу, за честь і, в кінцевому підсумку, за людяність. Як би не старалися жорстокі і деспотичні режими переслідувати нас, затикати нам рота і змушувати нас підкорятися їх правилам, мистецтво кіно залишиться вільним» — сказав Лозниця.

Нагадаємо, що режисер Сергій Лозниця отримав приз Каннського фестивалю за свій фільм «Донбас» в номінації на кращу режисуру. Сценарій «Донбасу» заснований на документальних матеріалах і описує життя простих людей на сході України в умовах окупації.

Читайте: Порошенко підписав указ про відкликання представників України з усіх статутних органів СНД

ИСТОЧНИК Апостроф

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube