Користувачів інтернету насмішило відео, на якому темношкірий бойовик так званої Донецької народної республіки («ДНР») погрожує «американським імперіалістам» і «бандерівцям».

Відповідний ролик розміщено на сторінці «Фосфорна Горлівка» в Twitter.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, темношкірий бойовик, Бенес Айо, американські імпериалісти

У соцмережах активно коментують антиукраїнську промову темношкірого терориста ДНР Бенеса Айо, відомого за прізвиськом «Чорний Ленін».

«У донецький психоневрологічний диспансер провели інтернет, після чого в мережу потрапило «відеозвернення корінного жителя Донбасу до американських імперіалістів». Терміново викликайте санітарів!» — йдеться в підписі до ролика.

 

Користувачі Мережі називають прихильника бойовиків «Чорним Леніном».

У ролику «Чорний Ленін» порівнює псевдореспубліки з КНДР. Обіцяє «опиратися зі зброєю в руках» миротворчій місії ООН на Донбасі, якщо на це не погодиться Росія.

Користувачі припускають, що оратор виліз із шахти.

«Хто розбирається в народах Донбасу, підкажіть, будь ласка, це шахтар чи тракторист?», «Сестра, у нас буйний. Двадцять кубиків галоперидолу і магнезії йому ректально», «Кандидат в «президенти» ДНР/ЛНР від великої «держави», — пишуть юзери.

Україні треба обговорювати не миротворчу місію, а медичну. Треба, щоб на цю територію пішло кілька батальйонів найкращих психіатрів світу.

Громадянина Латвії Бенеса Айо у середині травня 2014-го вислали з України через службу в «самообороні Криму» та участь у сепаратистських мітингах на Донбасі.

2015-го його арештували у Ризі, пред’явили звинувачення в «закликах до насильницького повалення державної влади в Латвійській республіці» та «закликах до ліквідації державної незалежності Латвійської республіки». У в’язниці він просив громадянство ДНР.

ИСТОЧНИК ГАЗЕТА

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube