У Росії зняли вельми дивний відеоролик із закликом до населення піти на президентські вибори, які відбудуться 18 березня. Даний ролик публікує російське видання Znak на своїй сторінці в Twitter.

президентські вибори, агітація, Путін. Росія, Україна. новини

Відео зняла «Новоуральская вещательная компания». На кадрах відеозапису люди з різних вікових категорій під музику співають або читають реп, закликаючи росіян прийти на виборчі дільниці.

«Хто буде нам отец, щоб вести стадо овец». Ви точно впевнені, що це агітація? Походу, це проти виборів», «А це в якійсь психіатричній клініці знято?», «Хороший кліп, мій батько після перегляду цієї х*йні передумав йти на вибори», хоча спочатку збирався», — коментують публікацію користувачі мережі.

 

Читайте: В России сняли видео с призывом прийти на выборы президента

Нагадаємо, за інформацією російських ЗМІ, в Кремлі запланували перемогу Володимира Путіна на президентських виборах з 70% голосів виборців при явці в 70%. Серед росіян спостерігається падіння інтересу до майбутніх виборів, оскільки й так більшості зрозуміло, хто на них переможе. Можливо саме тому останнім часом у медіапросторі РФ активно з’являються заклики не тільки голосувати за Путіна, але і просто прийти на виборчі дільниці.

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube