Канцлер ФРН Ангела Меркель і президент Франції Емманюель Макрон планують провести переговори з президентом Росії Владіміром Путіним.

провести переговори, Меркель, Макрон, Путіном, Украина, новости

Як повідомляє DW.COM., темою для обговорення повинна стати реалізація прийнятої Радою Безпеки ООН резолюції про тимчасове припинення вогню в Сирії. Як заявили в неділю, 25 лютого, в адміністрації президента Франції, розмова повинна відбутися в цей же день.

Зокрема, Макрон і Меркель збираються обговорити з Путіним політичні плани щодо тривалого миру в Сирії. Режим припинення вогню став «необхідним першим кроком» до того.

Раніше в суботу, 24 лютого, Рада безпеки ООН прийняла резолюцію про тимчасове припинення вогню в Сирії на термін в 30 днів для доставки гуманітарної допомоги і евакуації поранених, які потребують медичної допомоги.

Нагадаємо, саме Росія за часів правління Путіна розв’язала агресію проти суверенних Грузії, Сирії, України. А також підтримує уряди, політичні партії і рухи по всьому світу, метою яких є сепаратизм, територіальні претензії, нестабільність.

Читайте: Сирию продолжают бомбить, несмотря на решение ООН

ИСТОЧНИК Аргумент

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube