«ДНР»  бажає переконатися, що заарештовані найманці перебувають в належних умовах. Тому українська сторона наче має прийняти «офіційну делегацію», таким чином вступивши у прямий контакт з «народною республікою» Путіна. 

бегемот, begemot, begemotmedia, новости, "ДНР", зустріч у Києві, Україна, полонені, Донбас

Про це заявила омбудсмен так званої «ДНР» Дар’я Морозова, зазначивши, що «керівництво республіки» розраховує, що Київ погодиться забезпечити допуск до «ополченців», захоплених в полон бійцями ЗСУ. Новину передають із посиланням на російські ЗМІ.

Морозова заявила, що це повинно стати відповіддю «алаверди» Києва, оскільки влада «ДНР» пішла назустріч проханням народного депутата України Надії Савченко і допустили її в Макіївське СІЗО для перевірки умов утримання військовополонених.

Морозова зазначила, що київська влада має забезпечити допуск правозахисників і представників «республіки» до тих місць, де утримуються полонені «ополченці», оскільки влада «ДНР» бажає переконатися, що військовополонені знаходяться в належних умовах і Київ дотримується Конвенції по відношенню до них. Такий дозвіл, на думку Морозової, стане логічною реакцією на допуск в СІЗО «ДНР» представника депутатського корпусу України Надії Савченко.

Варто зазначити, чому речниця терористів апелює до «конвеції». Своїх найманців Кремль та його донецькі маріонетки вважають комбатантами, на яких дійсно розповсюджуються міжнародні угоди стосовно військовополонених. Офіційний Київ і весь світ не визнають за найманцями цей статус, дорівнюючи «гібридів» Кремля до ІДІЛ та інших терористів. Такий статус вони й зберігатимуть до переходу бойових дій з «гібридного» стану у офіційно проголошену війну, згідно міжнародних норм.

ИСТОЧНИК Патріоти України

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube