Черноморский судостроительный завод (ЧСЗ) в Николаеве, принадлежащий народному депутату (Оппозиционный блок), экс-нардепу от Партии регионов Вадиму Новинскому, в настоящее время проводит ремонт российского нефтяного танкера «Roschem-2» («Роскем-2»), который вопреки санкциям заходил в порты оккупированного Крыма.

Миколаєві, регіонал, Новинський, Россія, Україна, агресор, Крим, Begemot

Гроші їм не тхнуть: У Миколаєві ремонтують танкер з Росії, який заходив в окупований Крим

Як повідомила прес-секретар компанії «Smart Maritime Group» Владислава Максимова, «жодна норма законодавства України в даному разі не порушена, адже йдеться про взаємостосунки двох приватних компаній».

Чорноморський суднобудівний завод у Миколаєві ремонтує російський нафтовий танкер «Roschem-2» («Роскем-2»), який, всупереч санкціям, заходив в порти окупованого Криму. Про ремонт раніше повідомили в прес-службі компанії «Smart Maritime Group, до якої належить ЧСЗ..

«На Чорноморському суднобудівному заводі триває ремонт танкера-нафтопродуктовоза «Roschem-2». За допомогою плавучого дока було здійснено накатку танкера на стапельну позицію поточно-позиційного виробництва… Тепер миколаївські корабельники виконують корпусні роботи, ремонт трубопроводів та донно-бортової арматури»,

– зазначили в прес-службі.

Між тим,  російський танкер «Roschem-2» є порушником режиму окупованої території в Криму, і його навіть підозрювали в причетності до контрабандних схем відомого олігарха Курченка, який нині «у бігах».

Про це повідомляється на сайті «Моніторингової групи Майдану закордонних справ».

Танкер перебуває у «Базі даних морських суден, які в порушення законодавства України та міжнародних санкцій заходили в порти окупованого Кримського півострова з моменту анексії 18 березня 2014 року».

Як повідомила прес-секретар компанії «Smart Maritime Group» Владислава Максимова, судно дійсно зайшло на ЧСЗ під російським прапором. Проте, за її словами, «жодна норма законодавства України в даному разі не порушена, адже йдеться про взаємостосунки двох приватних компаній».

Варто зауважити, що 100-відсoтковий пакет акцій ЧСЗ наразі перебуває у «Smart Maritime Group». Вона входить в групу «Смарт-Холдинг», яка підконтрольна одіозному російському олігарху, народному депутату України Вадиму Новинському.

ИСТОЧНИК patrioty

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube