Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявляє, що у найближчий час в Україні немає можливості прийняти рішення про підвищення мінімальної заробітної плати.

Про це він розповів в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна«.

Украина, Україна, Ukraine, news, новини, новости, Бегемот, бигимот, бигемот, бегимот, Begemot, begemot.media, Кабмин, Гройсман, підвищення, мінімальної заробітної плати

«У чому питання підвищення мінімалки? Мінімалка залежить від розвитку національної економіки, вона повинна бути посильною для роботодавців. Крім того, вона тягне за собою і бюджетні витрати. Це все повинно бути збалансованим. 3,2 тисячі гривень – це був наш чіткий розрахунок . Тому будемо йти далі. І як економіка буде реагувати, так ми і будемо рухатися далі», – розповів Гройсман.

Прем’єр-міністр додав, що виступає за те, щоб і мінімальна, і галузеві зарплати росли. При цьому він похвалився, що зростання мінімальної зарплати, які були до цього, сприяли зростанню середньої зарплати по Україні. І до кінця року вона може досягти позначку в 10 тисяч гривень.

«Ми зробили дуже системний крок, який, на мій погляд, відкрив ще одну можливість, а саме розморозити в цілому заробітні плати. Можна сказати, що ми почали повертати борги працюючим українцям, тому що їхня праця довгий час був недооціненим. Мінімальна заробітна плата підштовхнула середню зарплату. Я вважаю, що в цьому році середня заробітна плата вже може бути близько 10 тисяч гривень», – переконаний очільник уряду.

Варто додати, що Міністерство фінансів заявило, що не бачить можливості для перегляду розміру мінімальної зарплати в Україні до рівня 4,2 тисяч гривень.

ИСТОЧНИК 24tv

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube