Міноборони України оголосило додатковий прийом на навчання в військових вищих навчальних закладів та коледжів сержантського складу для силовиків і військових.

Про це повідомляє прес-служба міністерства.

додатковий прийом, Міноборони, новини, Україна, ЗСУ, військові навчальні заклади, Begemot, begemot.media, Begemotmedia

Прийом документів кандидатів на навчання від військовослужбовці рядового, сержантського і старшинського складу здійснюється до 30 липня, а з числа цивільної молоді — до 7 серпня.

Проведення вступних випробувань для військовослужбовців рядового, сержантського і старшинського складу буде здійснюватися з 31 липня до 10 серпня, а для цивільної молоді — 8-10 серпня. Зарахування вступників буде здійснюватися до 18.00 11 серпня.

Право брати участь у конкурсі за результатами іспитів з конкурсних предметів мають військовослужбовці ЗСУ, інших військових формувань, а також правоохоронних органів спеціального призначення та Державної спеціальної служби транспорту Мінінфраструктури, які проходять строкову військову службу.

Також громадяни України, звільнені зі строкової військової служби в рік вступу до вищого навчального закладу, військовослужбовці рядового, сержантського (старшинського) складу, які проходять військову службу за контрактом, студенти вищих навчальних закладів, які виявили бажання вступити на навчання в ВНЗ і надалі проходити військову службу за контрактом на посадах осіб офіцерського складу.

ИСТОЧНИК Аргумент

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube