Майбутнім випускникам в разі проблем з отриманням ID-картки необхідно оперативно звернутися в Державну міграційну службу. Поступати за свідоцтвом про народження можуть тільки ті абітурієнти, яким 14 років виповнилося після 1 травня 2018 року. Всіх інших вступників МОН закликав заздалегідь потурбуватися про одержання паспорта у формі ID-картки.

Про це повідомляє Міністерство освіти і науки.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, абітурієнти, Міграційна служба,  ID-картки«Якщо у майбутніх абітурієнтів виникають проблеми з отриманням ID-картки, то їм необхідно звернутися в Державну міграційну службу. Відповідне роз’яснення МОН надає у відповідь на численні дзвінки абітурієнтів і їх батьків щодо оформлення ID-карток для випускників шкіл, яким цей документ потрібен для подальшого вступу до вузів», — йдеться в повідомленні Міносвіти.

Наголошується, що у Державній міграційній службі, на запит МОН, інформують, що вперше паспорт громадянина України видається не пізніше ніж через 20 робочих днів з дня оформлення заяви-анкети на його отримання.

«Якщо з дня подачі заяви пройшло більше часу, та ID-картку ви не отримали, то потрібно звернутися за роз’ясненням до відповідного територіального підрозділу (куди були подані документи) або управління ДМС у вашому регіоні», — наголошується в повідомленні.

Крім цього, можна звернутися безпосередньо в Державну міграційну службу за номером гарячої лінії (044) 278-50-30 або у будь який інший спосіб.

Читайте: Британія відмовилася визнати російські дипломи про освіту

ИСТОЧНИК УКРАЇНСЬКІ НОВИНИ

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube