У Росії відреагували на рішення Постійної палати третейського суду в Гаазі про стягнення з Росії компенсації на користь українських компаній, які втратили свої активи в Криму після анексії Криму. Як заявили в російському Мін’юсті, даний вердикт не має законної чинності, повідомляє в п’ятницю, 11 травня, ФАН.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, Мінюст Росії, суду в Гаазі

У Міністерстві юстиції Російської Федерації заявили, що рішення суду в Гаазі не має законної чинності, оскільки у арбітражу немає юрисдикції на розгляд цього позову.

«Російська Федерація не визнає вищевказане рішення у зв’язку з відсутністю в арбітражу юрисдикції на розгляд згаданого позову», — зазначили у відомстві.

Раніше прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков заявив, що російська сторона не вважає себе стороною процесу за позовом компаній України до Росії через втрачені активи в Криму.

Раніше повідомлялося, що РФ повинна відшкодувати низці українських компаній $159 млн як збитки за анексію Криму. Таке рішення прийняв Третейський суд в Гаазі.

Зазначалося, що таке рішення стало першим в історії, за яким Росія змушена виплатити компенсацію в результаті збройної анексії Криму.

ИСТОЧНИК Кorrespondent

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube