Ще трохи щодо мовного питання. Я нині від багатьох чую таке: мовляв, «я прекрасно понимаю украинский и могу им пользоваться, но мне удобнее по-русски».

бегемот, begemot, begemotmedia, новости,мовне питання, удобнее по-русски, мова-це зброя, Україна

Попри те, що мені особисто це нагадує оте знамените жебракування Іпполіта Матвєєвіча Вороб’янінова: «Гебен зі мір бітте… ну, це я знаю», хотів ось що сказати: мова, будь-яка – це як меч.

Якщо його не виймати з піхов – він заіржавіє. Якщо навіть найліпший фехтувальних не тренується – він просто перестає бути спочатку найліпшим, а потім – взагалі фехтувальником.

Тому ті, хто вважають, що вони ото розуміють українську й годі по тому – серйозно помиляються. Мову треба використовувати, чи то, як нині молоді кажуть – юзати. Дід ото англійську і в школі вчив, і у двох вишах, а практики мовної не мав, тож нині англійська заіржавіла. А німецьку, навпаки – постійно використовую, тож вона у мене продовжує бути добрячою зброєю. Так само і з українською.

Мало знати й розуміти – обов’язково треба користуватися й тренуватися.

З цієї нагоди хотів би похвалити Романа Доніка та Борислава Березу – бачу в них українські дописи останнім часом все частіш та частіш. Це втішає.

ИСТОЧНИК 24tv

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube