Блискавка спалила церкву прямо під час служби, рятувальники не встигли допомогти.

begemot, begemot.media, бегемот, новости, политика, Украина, пожар

Блискавка спалила церкву, рятувальники не встигли допомогти. Фото з відкритих джерел

У невеликому містечку Уейкфілд, штат Массачусетс сталася надзвичайна пригода — згоріла церква.

Як стало відомо, причиною загоряння храму став удар блискавки. Вона потрапила на 50-метровий шпиль будівлі. З-за впливу на поверхню дерево в мить спалахнуло.

У момент події в церкві знаходилися парафіяни. Інформації про постраждалих немає. За попередньою інформацією, всі люди, які прийшли на службу, змогли вчасно залишити приміщення.

За словами представників пожежної служби, складно говорити про точну причину руйнування будівлі. Однак, найімовірніше, це сталося через удар блискавки. Також є офіційний коменатр.

«Ми вважаємо, що пожежа почалася через удар блискавки, хоча з-за великих руйнувань зараз складно точно говорити про точну причину. Але протягом кількох хвилин після спалаху блискавки вогонь охопив будівлю», – сказав начальник пожежної частини Майкл Салліван.

На жаль, рятувальникам не вдалося ліквідувати пожежу. Дерев’яна церква згоріла дотла. Більш того, шпиль, на що і був спрямований удар блискавки, обрушився на очах у людей. Очевидці трагедії шоковані побаченим.

В міському муніципалітеті втрату баптистської церкви назвали «непоправною втратою». З історії будівлі відомо, що Перша баптистська церква Вейкфілда була зведена близько півтора століття тому.

ИСТОЧНИК ZNAJ.UA

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube