Частина військовослужбовців 1-го Феодосійського окремого батальйону морської піхоти під час офіційної церемонії заміни беретів відмовилася зняти чорні берети. Про це повідомили в офіційному Instagram-акаунті батальйону.

новости, новини, Україна, Украина, Бегемот, Бегемот медиа, влада, власть, політика, политика, begemot, begemot.media, чорні берети, морської піхоти

З сьогоднішнього дня колір беретів українських морських піхотинців набуває відтінка морської хвилі, раніше вони носили чорні берети.

При обговоренні концепції нових кольорів як колишні, так і нинішні морські піхотинці пропонували залишити берети чорного кольору у діючих військовослужбовців, тому що вони давали Клятву до офіційного введення берета нового кольору.

«Морські піхотинці 1-ФОБМП відмовилися зраджувати клятву і вийшли в парадний стрій під час урочистостей в своїх українських чорних беретах… Збереження символіки є символом збереження боєздатності і традицій, залишків колективів, які вели і ведуть боротьбу з ворогом, не тільки в лавах морської піхоти, але і всіх ЗСУ», — йдеться в повідомленні.

Читайте: Студент-перукар вразив своїм вчинком військових

ИСТОЧНИК УКРАЇНСЬКІ НОВИНИ

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube