Учасники АТО за гроші брали участь в підпалі Товариства угорської культури Закарпаття. Про це в понеділок, 5 березня, заявив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль на своїй сторінці у Facebook.

підпалі, Товариство угорської культури, Закарпаття, Москаль, Україна, учасники АТО, новини

Затримані ветерани АТО не належать до будь-яких політичних сил. Вибухи біля будівлі угорського Товариства вони влаштували заради грошей.

Він зазначив, що йдеться про учасників другого підпалу, який стався в ніч на 27 лютого.

«З жалем мушу констатувати, що серед затриманих злочинців, жителів Черкас і Кропивницького, які підпалили офіс Товариства угорської культури Закарпаття в ніч на 27 лютого, є і учасники АТО», — заявив він.

Москаль заявив, що «вони — не члени політичних партій або рухів, а пішли на цю провокацію, спокусившись на гроші».

«Особистість організатора теж встановлена ​​- це житель Придністров’я, який відразу після злочину втік додому. За нашою інформацією, він співробітник МДБ (міністерства держбезпеки) Придністров’я», — заявив губернатор.

Він зазначив, що, «зважаючи на статус цієї території, зараз організатор недосяжний для українського правосуддя».

«Однак ні у кого немає жодних сумнівів, що за другим підпалом офісу ТУКЗ стоїть ФСБ Росії (так само, як і за першим підпалом в ніч на 4 лютого, який здійснили громадяни Польщі, члени праворадикальної проросійської організації Фаланга)», — заявив Москаль.

«Російські спецслужби намагалися підключити до підпалу офісу ТУКЗ місцевих «активістів», і тільки після того, як це не вдалося, задіяли виконавців з інших областей», — заявив Москаль.

Раніше повідомлялося, що напад на Товариство угорців розкрито. Правоохоронці затримали п’ятьох осіб.

ИСТОЧНИК Кorrespondent

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube