Російське вторгнення в Україну є «надуманим приводом» для розширення санкцій проти РФ з боку США. Про це йдеться в коментарі МЗС РФ. Кремль пригрозив «правом на відповідь».

 розширення санкцій, Росія, США, відповыдь Кремля, Україна, новини

«Продовжуючи спроби чинити тиск на нашу країну, США запровадили додаткові санкції проти ряду російських громадян і компаній під надуманим приводом причетності Росії до української кризи. У Вашингтоні ніяк не можуть позбутися ілюзій, що нас можна налякати відмовами в американських візах або торговельними заборонами, змусити відмовитися від незалежного курсу на міжнародній арені, від відстоювання своїх національних інтересів», — заявили в МЗС РФ.

Зазначається, що, якщо влада США вважають за краще рвати економічні та інші зв’язки з Росією, то «це їхнє право, як ми залишаємо за собою право на відповідь».

«Однак вашингтонським стратегам пора задуматися, що безглуздою санкційною кампанією, яка не дала і не дасть їм жодних результатів, а обернеться лише фінансовими втратами для американського бізнесу, вони демонструють на весь світ власну безпорадність. І, звичайно, не зможуть приховати свою роль у майданному перевороті в Києві і розпалюванні громадянської війни в Україні», — заявили російські дипломати.

Нагадаємо, 26 січня Сполучені Штати Америки розширили санкції проти Кремля через втручання Росії у конфлікт на Донбасі.

ИСТОЧНИК Тиждень

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube