Коли представниця Росії на пісенному конкурсі «Євробачення» Юлія Самойлова приїде в Україну, їй треба влаштувати гідну зустріч із сотнями покалічених російською армією українських вояків на інвалідних візках.

бегемот, begemot, begemotmedia, новости, Самойлова, Евробачення, Мухарський, Росія, Україна

Таку думку на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook висловив актор, телеведучий Антін Мухарський.

За його словами, Самойлова – приманка для України, і якщо ми не дозволимо їй виступити, виникне скандал міжнародного масштабу.

«Відпрацювавши на своїх, вони підсовують цю цукерку нам. Інвалід 1-ї групи, співачка Юлія Самойлова, що брала участь у концертах в окупованому Криму у 2015 році – найкраща кандидатура для наживки, яку ми можемо заковтнути, не пустивши її в Україну. «Ну ось, подивіться, ми ж казали, – нелюді, фашисти й бандерівці» – взвиють усі федеральні канали. Зчиниться скандал міжнародного масштабу, і, повірте, усі біомаси земні встануть на захист людини з особливими потребами. Днями розгорнулася писанина в СБУ, з проханням ретельно перевірити факти, діяти згідно з чинним законодавством і все таке», – написав Мухарський.

На думку актора, важливо, щоб на перших рядах на «Євробаченні» сиділи бійці України, які постраждали під час війни з Росією.

«Будьте мудрішими, будьте далекогляднішими. Будьте професіоналами, холоднокровними і зважливими. Пустіть, але… Хай приїдуть і без гучних заяв і шоу-ефектів створять мовчазний живий коридор для проїзду співачки, а також для журналістів, що її супроводжуватимуть. А перші ряди на Євробаченні віддайте героям, посіченим, побитим, пошматованим російськими снарядами та мінами. І хай дивиться світ на ці наслідки російського великодержавного варварства, що вже сотні років вбиває і калічить, паралельно співаючи пісні про «Аіст на крише – мір на зємлє». І не кажіть після того, що мистецтво не має жодного стосунку до політики», – написав Мухарський.

ИСТОЧНИК Оbozrevatel

Подписывайтесь на наши каналы telegram в Тelegram и telegram в Youtube